Волошкове поле

 

Здорове харчування запорука успіху

Продукція ТМ «Волошкове поле» на сніданок -  найкращий початок продуктивного дня!

Всіх людей можна умовно поділяти на дві категорії ті, які завжди снідають, і ті, що не можуть з ранку  змусити себе з’їсти хоча б маленький шматочок «чого-небудь».  Вибір залишається завжди за кожним з нас. Та пам’ятайте, що сніданок – це запорука здоров’я та енергії на весь день.  

Детальніше ...

Рецепти млинців до Масляної від ТМ "Волошкове поле"

Легкі, прості, класичні й оригінальні – рецепти млинців залежать від фантазії господині та смакових уподобань усіх членів сім’ї. Щоб Масляна вдалася на славу, вибирай найсмачніші рецепти – і твори.

Детальніше ...

«Вишуканий смак забутих традицій: «Запіканка Сирна»


ТМ «Волошкове поле» представляє вишуканий, смачний і корисний десерт, запечений по - домашньому "Запіканка Сирна», який об'єднав в собі ніжність домашнього сиру з ваніллю і яскравим смаком кориці, кураги та родзинок.   

Детальніше ...

«Кефір ТМ «Волошкове поле» - напій життя»

З усього різноманіття кисломолочних продуктів безсумнівним лідером споживання у всі часи був і залишається кефір. Батьківщиною кефіру прийнято вважати Північну Осетію. За однією з легенд сам пророк Магомет приніс в дар горянам жовтуваті горошини, іменовані «пшоном пророка» або «зернами Магомета» і навчив горян готувати цілющий напій «дар небес», рецепт якого століттями зберігався в таємниці.

Детальніше ...

Масло вершкове селянське ТМ «Волошкове поле» - забутий смак дитинства! 

Одним з необхідних для споживання молочних продуктів є вершкове масло. У багатьох сім'ях воно є невід'ємним атрибутом сніданку, обіду і вечері, а також бере участь в приготуванні різних страв, включаючи дієтичні. Пропонуємо Вашій увазі декілька важливих ключових факторів, які допоможуть Вам при виборі натурального масла для своєї родини.

Детальніше ...

«Вишуканий смак забутих традицій»

ТМ «Волошкове поле» представляє унікальну серію кисломолочних продуктів - кефір, простокваша, ряжанка, сметана, вершки, йогурт і кисломолочні продукти функціонального призначення Біфілайф, Ацидофілін.

Детальніше ...

Сметана ТМ «Волошкове поле» - джерело енергії та здоров'я!

Сметана - національний кисломолочний продукт слов'янських народів, з популярністю якого не може зрівнятися жоден інший молочний продукт - настільки широкий спектр її застосування.

Детальніше ...

«На пульсі Ваших потреб, в ритмі вашого життя»

Відповіддю на сьогоднішні зміни потреб споживачів став вихід нової лінії продукції, корисної і неперевершено смачної, в кращих традиціях ТМ «Волошкове Поле». Хвиля змін та інновацій перетворила молочний завод з класичним асортиментом в сучасний, потужний центр виробництва одного з найпопулярніших молочних брендів України. Якість стала нашим пріоритетом на всіх етапах роботи.

Детальніше ...

© ТМ "Волошкове поле" | ПАТ "Юрія" 1996-2015. All rights reserved.

Top Desktop version