Новини:

Цікаво знати!

20/05/2020

В масі позначок на упаковці сучасному споживачу легко заплутатись, але ми сьогодні хочемо розповісти про маленьку позначку, яка, як верхівка айсбергу, є ознакою великої титанічної роботи великого колективу родини Волошкове Поле.
Отже, починаймо! На кожній нашій упаковці нанесена кругла позначка з літерами ISO. Вона свідчить про наявність сертифікованої системи якості і безпечності згідно вимогам міжнародних стандартів ISO в нашій компанії.
Почалось все з Вас, наші споживачі, тому що сертифікація в Україні не є обов’язковою, але Ви, любі наші споживачі, потребували підтвердження що споживаєте саме якісну і безпечну продукцію Волошкове Поле. І наше керівництво вирішило довести це шляхом сертифікації системи менеджменту і не де-небудь, а в міжнародному органі сертифікації на відповідність міжнародних стандартів якості і безпечності!!! Ці стандарти мають короткі назви ISO 22000 та ISO 9001, один з них стандарт що вчить нас виготовляти безпечну продукцію, а інший — якісну.
Без знань і розуміння керівництва нашої компанії ця глобальна ціль не була б досягнута. Весь персонал компанії Волошкове Поле розуміє свою відповідальність, свою важливу роль у виготовленні якісної і безпечної продукції.

Всі новини