Новини:

Волошкове поле, інвестує!

05/05/2023

Андрій Табалов: “Волошкове поле” інвестує 1,5 млн євро у виробництво ультрапастеризованого молока

Молочна компанія “Волошкове поле” планує подвоїти виробництво ультрапастеризованого молока. Для цього компанія інвестувала 1,5 млн євро на поставку лінії “Тетрапак” та збільшує виробничі потужності. 

Про це в інтерв’ю Forbes Ukraine розповів генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле» Андрій Табалов.

За його словами, ультрапастеризоване молоко у компанії вважають перспективним напрямком для експорту. 

Мова йде про збільшення виробництва, що дозволить більше експортувати. Зараз це приблизно 2000 тонн на місяць, але цю цифру ми плануємо подвоїти. Для цього уклали контракт на 1,5 млн євро на поставку лінії “Тетрапак”. Це дозволить наростити наші обсяги в Україні, але основну частину ми плануємо експортувати. Зараз певний попит на нашу продукцію є в Молдові і Грузії, а плануємо продавати цю продукцію ми також в Румунії і Болгарії”, — розповів Андрій Табалов. 

Він додав, що для того, щоб експортний напрямок молочної продукції розвивався швидшими темпами, потрібно вирішити одну проблему в Україні — владнати постійні непорозуміння з виробниками молока. 

Вони говорять про те, що переробники замало платять. А ми закликаємо до переговорів у пошуках золотої середини і застосування європейських практик. Згідно з ними, переробники і виробники домовляються так, щоб біржова молочна продукція на експортних ринках була і якісною, і конкурувала за ціною”, — зазначив Андрій Табалов.

Всі новини